GARANTİ KOŞULLARI :

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Üründeki sorunun materyal kusuru bulunup bulunmadığının testlerinden geçmektedir. Kullanımdan kaynaklı sorunlarda kabul edilmeyerek red mektubu gelmektedir.İade ve değişim kargosu için ücret ödeyecek miyim?


Kusurlu ürünler haricinde kargo ücreti iadelerde göndericiye aittir. Değişimlerde ise değişim ürünü kargolanırken gönderici, değişim ürünü yollanırken ücreti
ONLINE GYM TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. karşılar.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürünle ilgili müşterilerimiz yanlış sipariş vermişse, ürünü 14 iş günü içerisinde kargo bedelini ödeyerek geri gönderebilmektedirler.